МЕНЮ

КАТЕГОРІЇ
Новини команди [81]
Районні новини [46]
Інші новини [10]

SPORT.IF.UA

ЧАТ

КАЛЕНДАР НОВИН
«  Липень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

СТАТИСТИКА

Головна » 2016 » Липень » 29 » 6-10 тури
22:37
6-10 тури














Підходить до завершення І коло чемпіопанту Калущини. Наразі попереду голинський "Сокіл", який цієї неділі вдома крупно поступився ФК "Перекоси" (0:3). Краща команда Калущини останніх років - ФК "Станькова" - відстає лише на один бал.  

Чемпіонат Калущини
6 тур. 19 червня

Довгий Войнилів - Тужилів - 1:1         
Довге-Калуське - Студінка - 2:1         
Старий Угринів - Перевозець - 2:2         
Голинь - Сівка-Калуська - 5:0         
Станькова - Вістова - 5:0         
Гуменів - Перекоси - 1:2         

7 тур. 26 червня
Старий Угринів - Гуменів - 2:1         
Студінка - Голинь - 1:1         
Тужилів - Станькова - 1:1         
Перевозець - Сівка-Калуська - 2:3         
Перекоси - Довгий Войнилів - 2:2         
Вістова - Довге-Калуське - 2:1         

8 тур. 3 липня
Гуменів - Перевозець - 1:2         
Голинь - Вістова - 6:0         
Станькова - Перекоси - 1:0         
Довге-Калуське - Тужилів - 2:1         
Сівка-Калуська - Студінка - 0:3         
Довгий Войнилів - Старий Угринів - 2:0         

9 тур. 10 липня
Перекоси - Довге-Калуське - 7:2         
Перевозець - Студінка - -:+
Тужилів - Голинь - 2:5         
Гуменів    - Довгий Войнилів - 3:1         
Вістова - Сівка-Калуська - 2:3          
Старий Угринів - Станькова - 0:3         

10 тур. 17 липня
Сівка-Калуська - Тужилів - 1:0         
Голинь - Перекоси - 0:3         
Студінка - Вістова - 3:2         
Довгий Войнилів - Перевозець - 2:0         
Станькова - Гуменів - 2:0         
Довге-Калуське - Старий Угринів - 0:2 

 1 ліга  І В Н П М О
1Голинь1071241-1322
2Станькова1063120-821
3Перекоси1062222-920
4Довге-Калуське1051416-1916
5Студінка943215-1215
6Старий Угринів104339-1315
7Тужилів1033413-1312
8Довгий Войнилів1033414-2312
9Гуменів931511-1410
10Сівка-Калуська1031610-2010
11Перевозець1014510-197
12Вістова101188-264

11 тур. 24 липня
Перевозець - Вістова
Довгий Войнилів - Станькова
Тужилів - Студінка
Гуменів - Довге-Калуське
Перекоси - Сівка-Калуська
Старий Угринів - Голинь

Кубок. 1/4 фіналу. 28 червня і 7 липня
Перекоси - Довге-Калуське - 0:0 і 0:2
Гуменів - Голинь - 1:0 і 0:3
Старий Угринів - Войнилів (Д-2) - 1:1 і 1:2
Станькова - Тужилів - 2:0 і 3:2

2 ліга
Група А

6 тур. 19 червня
Боднарів - Підгірки - 0:5
Пійло - Підмихайля - +:-
Середній Бабин - Грабівка - 0:2
Новиця - Бабин-Зарічний - 7:0

7 тур. 26 червня
Підмихайля - Боднарів - 5:2
Бабин-Зарічний - Пійло - -:+
Підгірки - Середній Бабин - 1:1
Грабівка - Новиця - 2:3

    І В Н П М О
1Пійло760112-418
2Підгірки743023-515
3Новиця741218-913
4Грабівка731315-1310
5Бабин-Середній731311-1310
6Підмихайля730410-129
7Боднарів720511-186
8Бабин-Зарічний70073-290

8 тур. 24 липня
Середній Бабин - Новиця    
Грабівка - Пійло
Бабин-Зарічний - Боднарів
Підмихайля - Підгірки

Група Б
6 тур. 19 червня

Копанки - Томашівці - 6:0
Войнилів - Збора - 2:1
Кропивник - Довпотів - 6:2
Довжка - Верхня - 2:4

7 тур. 26 червня
Копанки - Довжка - 5:2
Негівці - Войнилів - 2:0
Верхня - Кропивник - 4:2
Збора - Томашівці - 6:1

8 тур. 3 липня
Довпотів - Верхня - 1:2
Томашівці - Негівці - 1:5
Довжка - Збора - 0:3
Кропивник - Копанки - 1:0

9 тур. 10 липня
Войнилів - Томашівці - 5:1
Негівці - Довжка - 5:1
Збора - Кропивник - 3:1
Копанки - Довпотів - 3:1

    І В Н П М О
1Негівці871022-622
2Войнилів852121-617
3Копанки842222-1014
4Збора841321-1613
5Верхня841317-1413
6Кропивник841321-1313
7Довпотів822415-198
8Томашівці81076-333
9Довжка80086-340

10 тур. 24 липня
Збора - Довпотів
Копанки - Верхня
Войнилів - Довжка
Негівці - Кропивник

Категорія: Районні новини | Переглядів: 101 | Додав: skype18
ТАБЛО
ФУТБОЛ
Наступний матч
5 тур
Суддя: Золотняк П.
28.05.2017 17.30  

_:_
"Будучність"   "Перекоси"
Попередній матч
1/4/
Суддя:Гузоватий В.
25.05.2017 17.00  

4:1
"Перекоси"   "Збора"

Чемпіонат району
Команда І О
1. Сокіл 4 12
2. Д.Войнилів 4 10
3. Студінка 4 10
4. Підгірки 4 7
5. Негівці 4 7
6. Перекоси 4 6
7. Довге-К 4 4
8. Гуменів 4 4
9. С.Угринів 4 3
10. Штурм С-К 4 3
11. Перевозець 4 2
12. Станькова 4 0

ФОРМА ВХОДУ

Валюта
Перекоси сайт Калуш футзал фк Перемога чемпіонат футбол Тріумф Володимирівці Монастирець Спаринг спорт турнір кубок район регламент анонс Будучність Сокіл команд склади Тризуб ФСК Студінка штурм Юність Станькова Рух Фортуна Гуменів регіонів ретро нива Войнилів 2:1

ПОШУК

ДРУЗІ САЙТУ


НАШ БАНЕР

Код нашого банера

АРХІВ