МЕНЮ

КАТЕГОРІЇ
Новини команди [81]
Районні новини [46]
Інші новини [10]

SPORT.IF.UA

ЧАТ

КАЛЕНДАР НОВИН
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

СТАТИСТИКА

Головна » 2016 » Грудень » 2 » Футзал. Календар 3 ліги
17:45
Футзал. Календар 3 ліги

КАЛЕНДАР ІГОР СЕЗОНУ 2016-2017 (3 ЛІГА)

Одноколовий турнір
10-11 грудня (cубота-неділя)
1 тур
«Дністер-плюс» (Калуш)
-:-
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
ФК «Хотінь» (Калуш)
-:-
«Синтра» (Калуш)
ФК «Довгий Войнилів-2» (Довгий Войнилів)
-:-
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
ФК «Довжка» (Довжка)
-:-
ФК «Перекоси» (Перекоси)
ФК «Негівці» (Негівці)
-:-
«Сармат» (Тужилів)
«Гладіатор» (Івано-Франківськ)
-:-
«Торнадо» (Довпотів)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
-:-
ФК «Підмихайля» (Підмихайля)
2 тур
ФК «Гуменів» (Гуменів)
-:-
«Гладіатор» (Івано-Франківськ)
«Торнадо» (Довпотів)
-:-
ФК «Негівці» (Негівці)
«Сармат» (Тужилів)
-:-
ФК «Довжка» (Довжка)
ФК «Перекоси» (Перекоси)
-:-
ФК «Довгий Войнилів-2» (Довгий Войнилів)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
-:-
ФК «Хотінь» (Калуш)
«Синтра» (Калуш)
-:-
«Дністер-плюс» (Калуш)
ФК «Підмихайля» (Підмихайля)
-:-
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
3 тур
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
-:-
«Синтра» (Калуш)
«Дністер-плюс» (Калуш)
-:-
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
ФК «Хотінь» (Калуш)
-:-
ФК «Перекоси» (Перекоси)
ФК «Довгий Войнилів-2» (Довгий Войнилів)
-:-
«Сармат» (Тужилів)
ФК «Довжка» (Довжка)
-:-
«Торнадо» (Довпотів)
ФК «Негівці» (Негівці)
-:-
ФК «Гуменів» (Гуменів)
«Гладіатор» (Івано-Франківськ)
-:-
ФК «Підмихайля» (Підмихайля)
4 тур
«Гладіатор» (Івано-Франківськ)
-:-
ФК «Негівці» (Негівці)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
-:-
ФК «Довжка» (Довжка)
«Торнадо» (Довпотів)
-:-
ФК «Довгий Войнилів-2» (Довгий Войнилів)
«Сармат» (Тужилів)
-:-
ФК «Хотінь» (Калуш)
ФК «Перекоси» (Перекоси)
-:-
«Дністер-плюс» (Калуш)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
-:-
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
ФК «Підмихайля» (Підмихайля)
-:-
«Синтра» (Калуш)
5 тур
«Синтра» (Калуш)
-:-
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
-:-
ФК «Перекоси» (Перекоси)
«Дністер-плюс» (Калуш)
-:-
«Сармат» (Тужилів)
ФК «Хотінь» (Калуш)
-:-
«Торнадо» (Довпотів)
ФК «Довгий Войнилів-2» (Довгий Войнилів)
-:-
ФК «Гуменів» (Гуменів)
ФК «Довжка» (Довжка)
-:-
«Гладіатор» (Івано-Франківськ)
ФК «Негівці» (Негівці)
-:-
ФК «Підмихайля» (Підмихайля)
6 тур
ФК «Негівці» (Негівці)
-:-
ФК «Довжка» (Довжка)
«Гладіатор» (Івано-Франківськ)
-:-
ФК «Довгий Войнилів-2» (Довгий Войнилів)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
-:-
ФК «Хотінь» (Калуш)
«Торнадо» (Довпотів)
-:-
«Дністер-плюс» (Калуш)
«Сармат» (Тужилів)
-:-
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
ФК «Перекоси» (Перекоси)
-:-
«Синтра» (Калуш)
ФК «Підмихайля» (Підмихайля)
-:-
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
7 тур
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
-:-
ФК «Перекоси» (Перекоси)
«Синтра» (Калуш)
-:-
«Сармат» (Тужилів)
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
-:-
«Торнадо» (Довпотів)
«Дністер-плюс» (Калуш)
-:-
ФК «Гуменів» (Гуменів)
ФК «Хотінь» (Калуш)
-:-
«Гладіатор» (Івано-Франківськ)
ФК «Довгий Войнилів-2» (Довгий Войнилів)
-:-
ФК «Негівці» (Негівці)
ФК «Довжка» (Довжка)
-:-
ФК «Підмихайля» (Підмихайля)
8 тур
ФК «Довжка» (Довжка)
-:-
ФК «Довгий Войнилів-2» (Довгий Войнилів)
ФК «Негівці» (Негівці)
-:-
ФК «Хотінь» (Калуш)
«Гладіатор» (Івано-Франківськ)
-:-
«Дністер-плюс» (Калуш)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
-:-
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
«Торнадо» (Довпотів)
-:-
«Синтра» (Калуш)
«Сармат» (Тужилів)
-:-
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
ФК «Підмихайля» (Підмихайля)
-:-
ФК «Перекоси» (Перекоси)
9 тур
ФК «Перекоси» (Перекоси)
-:-
«Сармат» (Тужилів)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
-:-
«Торнадо» (Довпотів)
«Синтра» (Калуш)
-:-
ФК «Гуменів» (Гуменів)
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
-:-
«Гладіатор» (Івано-Франківськ)
«Дністер-плюс» (Калуш)
-:-
ФК «Негівці» (Негівці)
ФК «Хотінь» (Калуш)
-:-
ФК «Довжка» (Довжка)
ФК «Довгий Войнилів-2» (Довгий Войнилів)
-:-
ФК «Підмихайля» (Підмихайля)
10 тур
ФК «Довгий Войнилів-2» (Довгий Войнилів)
-:-
ФК «Хотінь» (Калуш)
ФК «Довжка» (Довжка)
-:-
«Дністер-плюс» (Калуш)
ФК «Негівці» (Негівці)
-:-
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
«Гладіатор» (Івано-Франківськ)
-:-
«Синтра» (Калуш)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
-:-
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
«Торнадо» (Довпотів)
-:-
ФК «Перекоси» (Перекоси)
ФК «Підмихайля» (Підмихайля)
-:-
«Сармат» (Тужилів)
11 тур
«Сармат» (Тужилів)
-:-
«Торнадо» (Довпотів)
ФК «Перекоси» (Перекоси)
-:-
ФК «Гуменів» (Гуменів)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
-:-
«Гладіатор» (Івано-Франківськ)
«Синтра» (Калуш)
-:-
ФК «Негівці» (Негівці)
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
-:-
ФК «Довжка» (Довжка)
«Дністер-плюс» (Калуш)
-:-
ФК «Довгий Войнилів-2» (Довгий Войнилів)
ФК «Хотінь» (Калуш)
-:-
ФК «Підмихайля» (Підмихайля)
12 тур
ФК «Хотінь» (Калуш)
-:-
«Дністер-плюс» (Калуш)
ФК «Довгий Войнилів-2» (Довгий Войнилів)
-:-
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
ФК «Довжка» (Довжка)
-:-
«Синтра» (Калуш)
ФК «Негівці» (Негівці)
-:-
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
«Гладіатор» (Івано-Франківськ)
-:-
ФК «Перекоси» (Перекоси)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
-:-
«Сармат» (Тужилів)
ФК «Підмихайля» (Підмихайля)
-:-
«Торнадо» (Довпотів)
13 тур
«Торнадо» (Довпотів)
-:-
ФК «Гуменів» (Гуменів)
«Сармат» (Тужилів)
-:-
«Гладіатор» (Івано-Франківськ)
ФК «Перекоси» (Перекоси)
-:-
ФК «Негівці» (Негівці)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
-:-
ФК «Довжка» (Довжка)
«Синтра» (Калуш)
-:-
ФК «Довгий Войнилів-2» (Довгий Войнилів)
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
-:-
ФК «Хотінь» (Калуш)
«Дністер-плюс» (Калуш)
-:-
ФК «Підмихайля» (Підмихайля)




ДЕТАЛЬНА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ 3-Ї ЛІГИ

М
Команди
І
В
Н
П
М'ячі
О
1
ФК «Хотінь» (Калуш)
0
0
0
0
0-0
0
2
«Торнадо» (Довпотів)
0
0
0
0
0-0
0
3
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
0
0
0
0
0-0
0
4
ФК «Калуш-U16» (Калуш)
0
0
0
0
0-0
0
5
ФК «Довжка» (Довжка)
0
0
0
0
0-0
0
6
ФК «Негівці» (Негівці)
0
0
0
0
0-0
0
7
«Гладіатор» (Івано-Франківськ)
0
0
0
0
0-0
0
8
ФК «Гуменів» (Гуменів)
0
0
0
0
0-0
0
9
«Дністер-плюс» (Калуш)
0
0
0
0
0-0
0
10
ФК «Довгий Войнилів-2» (Довгий Войнилів)
0
0
0
0
0-0
0
11
ФК «Перекоси» (Перекоси)
0
0
0
0
0-0
0
12
ФК «Підмихайля» (Підмихайля)
0
0
0
0
0-0
0
13
«Сармат» (Тужилів)
0
0
0
0
0-0
0
14
«Синтра» (Калуш)
0
0
0
0
0-0
0




Категорія: Інші новини | Переглядів: 168 | Додав: skype18
ТАБЛО
ФУТБОЛ
Наступний матч
5 тур
Суддя: Золотняк П.
28.05.2017 17.30  

_:_
"Будучність"   "Перекоси"
Попередній матч
1/4/
Суддя:Гузоватий В.
25.05.2017 17.00  

4:1
"Перекоси"   "Збора"

Чемпіонат району
Команда І О
1. Сокіл 4 12
2. Д.Войнилів 4 10
3. Студінка 4 10
4. Підгірки 4 7
5. Негівці 4 7
6. Перекоси 4 6
7. Довге-К 4 4
8. Гуменів 4 4
9. С.Угринів 4 3
10. Штурм С-К 4 3
11. Перевозець 4 2
12. Станькова 4 0

ФОРМА ВХОДУ

Валюта
Перекоси сайт Калуш футзал фк Перемога чемпіонат футбол Тріумф Володимирівці Монастирець Спаринг спорт турнір кубок район регламент анонс Будучність Сокіл команд склади Тризуб ФСК Студінка штурм Юність Станькова Рух Фортуна Гуменів регіонів ретро нива Войнилів 2:1

ПОШУК

ДРУЗІ САЙТУ


НАШ БАНЕР

Код нашого банера

АРХІВ