МЕНЮ

КАТЕГОРІЇ
Новини команди [89]
Районні новини [52]
Інші новини [12]

SPORT.IF.UA

ЧАТ

КАЛЕНДАР НОВИН
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

СТАТИСТИКА

Головна » 2017 » Грудень » 25 » Результати матчів 10-ти турів Відкритого чемпіонату міста Калуш (друга ліга)
10:29
Результати матчів 10-ти турів Відкритого чемпіонату міста Калуш (друга ліга)
Пропонуємо вашій увазі результати матчів 10-ти турів Відкритого чемпіонату міста Калуш (друга ліга) з футзалу сезону 2017/2018 років.

Результати ІГОР СЕЗОНУ 2017-2018 (2 ЛІГА)

Перше коло
11 листопада (cубота)
1 тур
ФК «Довгий Войнилів»
9:2
«Дністер-плюс» (Калуш)
«Чайка» (Перевозець)
2:2
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
0:0
ФК «Гуменів» (Гуменів)
ФК «Загір'я» (Калуш)
3:3
«Будівельник-2» (Калуш)
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
4:1
«Сармат» (Тужилів)
«Хвиля» (Середній Бабин)
0:5
ФК «Перекоси» (Перекоси)
«Леосіті Інвест» (Калуш)
3:0
«Таркетт-Вінісін» (Калуш)
12 листопада (неділя)
2 тур
«Дністер-плюс» (Калуш)
1:17
«Таркетт-Вінісін» (Калуш)
ФК «Перекоси» (Перекоси)
0:1
«Леосіті Інвест» (Калуш)
«Сармат» (Тужилів)
2:0
«Хвиля» (Середній Бабин)
«Будівельник-2» (Калуш)
1:4
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
0:5
ФК «Загір'я» (Калуш)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
0:4
«Штурм» (Сівка-Калуська)
ФК «Довгий Войнилів»
1:3
«Чайка» (Перевозець)
18-19 листопада (cубота-неділя)
3 тур
«Чайка» (Перевозець)
3:1
«Дністер-плюс» (Калуш)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
7:1
ФК «Довгий Войнилів»
ФК «Загір'я» (Калуш)
3:2
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
1:1
ФК «Гуменів» (Гуменів)
«Хвиля» (Середній Бабин)
6:2
«Будівельник-2» (Калуш)
«Леосіті Інвест» (Калуш)
2:2
«Сармат» (Тужилів)
«Таркетт-Вінісін» (Калуш)
2:5
ФК «Перекоси» (Перекоси)
25 листопада (cубота)
4 тур
«Дністер-плюс» (Калуш)
3:3
ФК «Перекоси» (Перекоси)
«Сармат» (Тужилів)
7:0
«Таркетт-Вінісін» (Калуш)
«Будівельник-2» (Калуш)
2:2
«Леосіті Інвест» (Калуш)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
3:4
«Хвиля» (Середній Бабин)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
2:3
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
ФК «Довгий Войнилів»
2:6
ФК «Загір'я» (Калуш)
«Чайка» (Перевозець)
2:4
«Штурм» (Сівка-Калуська)
26 листопада (неділя)
5 тур
«Штурм» (Сівка-Калуська)
3:1
«Дністер-плюс» (Калуш)
ФК «Загір'я» (Калуш)
6:1
«Чайка» (Перевозець)
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
9:1
ФК «Довгий Войнилів»
«Хвиля» (Середній Бабин)
1:2
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
«Леосіті Інвест» (Калуш)
3:3
ФК «Гуменів» (Гуменів)
«Таркетт-Вінісін» (Калуш)
2:3
«Будівельник-2» (Калуш)
ФК «Перекоси» (Перекоси)
2:6
«Сармат» (Тужилів)
2 грудня (cубота)
6 тур
«Дністер-плюс» (Калуш)
-:+
«Сармат» (Тужилів)
«Будівельник-2» (Калуш)
4:1
ФК «Перекоси» (Перекоси)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
3:4
«Таркетт-Вінісін» (Калуш)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
0:3
«Леосіті Інвест» (Калуш)
ФК «Довгий Войнилів»
3:6
«Хвиля» (Середній Бабин)
«Чайка» (Перевозець)
3:2
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
2:5
ФК «Загір'я» (Калуш)
3 грудня (неділя)
7 тур
ФК «Загір'я» (Калуш)
4:0
«Дністер-плюс» (Калуш)
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
2:3
«Штурм» (Сівка-Калуська)
«Хвиля» (Середній Бабин)
3:2
«Чайка» (Перевозець)
«Леосіті Інвест» (Калуш)
9:0
ФК «Довгий Войнилів»
«Таркетт-Вінісін» (Калуш)
1:3
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
ФК «Перекоси» (Перекоси)
5:2
ФК «Гуменів» (Гуменів)
«Сармат» (Тужилів)
5:3
«Будівельник-2» (Калуш)
10 грудня (неділя)
8 тур
«Дністер-плюс» (Калуш)
2:3
«Будівельник-2» (Калуш)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
2:3
«Сармат» (Тужилів)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
1:3
ФК «Перекоси» (Перекоси)
ФК «Довгий Войнилів»
1:2
«Таркетт-Вінісін» (Калуш)
«Чайка» (Перевозець)
0:3
«Леосіті Інвест» (Калуш)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
6:0
«Хвиля» (Середній Бабин)
ФК «Загір'я» (Калуш)
0:1
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
16 грудня (cубота)
9 тур
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
3:1
«Дністер-плюс» (Калуш)
«Хвиля» (Середній Бабин)
1:5
ФК «Загір'я» (Калуш)
«Леосіті Інвест» (Калуш)
2:0
«Штурм» (Сівка-Калуська)
«Таркетт-Вінісін» (Калуш)
2:3
«Чайка» (Перевозець)
ФК «Перекоси» (Перекоси)
7:2
ФК «Довгий Войнилів»
«Сармат» (Тужилів)
4:1
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
«Будівельник-2» (Калуш)
0:2
ФК «Гуменів» (Гуменів)
23 грудня (cубота)
10 тур
«Дністер-плюс» (Калуш)
1:1
ФК «Гуменів» (Гуменів)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
3:3
«Будівельник-2» (Калуш)
ФК «Довгий Войнилів»
1:8
«Сармат» (Тужилів)
«Чайка» (Перевозець)
4:4
ФК «Перекоси» (Перекоси)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
6:0
«Таркетт-Вінісін» (Калуш)
24 грудня (неділя)
ФК «Загір'я» (Калуш)
«Леосіті Інвест» (Калуш)
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
«Хвиля» (Середній Бабин)
Категорія: Новини команди | Переглядів: 43 | Додав: Admin
ТАБЛО
Чемпіонат
Наступний матч
1 ліга група А
4 тур
Суддя:
29.04.2018 _._  

_:_
"Підгірки"   "Перекоси"
Попередній матч
1 ліга група А
3 тур
Суддя: Коневич
22.04.2018 13.00  

2:3
"Перекоси"   "Сокіл"

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
Команда І О
1.  Сокіл 0 0
2.  Підгірки 0 0
3.  Збора 0 0
4.  Негівці 0 0
5.  Штурм 0 0
6.  Перекоси 0 0

ФОРМА ВХОДУ

Валюта
Перекоси сайт Калуш футзал фк Перемога чемпіонат футбол Тріумф Володимирівці Монастирець Спаринг спорт турнір кубок район регламент анонс Будучність Сокіл команд склади Тризуб ФСК Студінка штурм Юність Станькова Рух Фортуна Гуменів регіонів ретро нива Войнилів 2:1

ПОШУК

ДРУЗІ САЙТУ


НАШ БАНЕР

Код нашого банера

АРХІВ