МЕНЮ |
|
|
КАТЕГОРІЇ |
|
|
SPORT.IF.UA |
|
|
ЧАТ |
|
|
КАЛЕНДАР НОВИН |
|
|
СТАТИСТИКА |
|
|
|
| | |
| Головна » 2017 » Грудень » 27 » Календар матчів турів Відкритого чемпіонату міста Калуш (друга ліга)
10:35 Календар матчів турів Відкритого чемпіонату міста Калуш (друга ліга) |
Пропонуємо вашій увазі календар матчів турів Відкритого чемпіонату міста Калуш (друга ліга) з футзалу сезону 2017/2018 років.
30 грудня (cубота) | 11 тур | | «Хвиля» (Середній Бабин) | -:- | «Дністер-плюс» (Калуш) | «Леосіті Інвест» (Калуш) | -:- | «Оболонь-Підгірки» (Калуш) | «Таркетт-Вінісін» (Калуш) | -:- | ФК «Загір'я» (Калуш) | ФК «Перекоси» (Перекоси) | -:- | «Штурм» (Сівка-Калуська) | «Сармат» (Тужилів) | -:- | «Чайка» (Перевозець) | «Будівельник-2» (Калуш) | -:- | ФК «Довгий Войнилів» | ФК «Гуменів» (Гуменів) | -:- | ФК «Калуш-U17» (Калуш) |
| 12 тур | | «Дністер-плюс» (Калуш) | -:- | ФК «Калуш-U17» (Калуш) | ФК «Довгий Войнилів» | -:- | ФК «Гуменів» (Гуменів) | «Чайка» (Перевозець) | -:- | «Будівельник-2» (Калуш) | «Штурм» (Сівка-Калуська) | -:- | «Сармат» (Тужилів) | ФК «Загір'я» (Калуш) | -:- | ФК «Перекоси» (Перекоси) | «Оболонь-Підгірки» (Калуш) | -:- | «Таркетт-Вінісін» (Калуш) | «Хвиля» (Середній Бабин) | -:- | «Леосіті Інвест» (Калуш) |
| 13 тур | | «Леосіті Інвест» (Калуш) | -:- | «Дністер-плюс» (Калуш) | «Таркетт-Вінісін» (Калуш) | -:- | «Хвиля» (Середній Бабин) | ФК «Перекоси» (Перекоси) | -:- | «Оболонь-Підгірки» (Калуш) | «Сармат» (Тужилів) | -:- | ФК «Загір'я» (Калуш) | «Будівельник-2» (Калуш) | -:- | «Штурм» (Сівка-Калуська) | ФК «Гуменів» (Гуменів) | -:- | «Чайка» (Перевозець) | ФК «Калуш-U17» (Калуш) | -:- | ФК «Довгий Войнилів» |
| 14 тур | | «Дністер-плюс» (Калуш) | -:- | ФК «Довгий Войнилів» | ФК «Калуш-U17» (Калуш) | -:- | «Чайка» (Перевозець) | ФК «Гуменів» (Гуменів) | -:- | «Штурм» (Сівка-Калуська) | «Будівельник-2» (Калуш) | -:- | ФК «Загір'я» (Калуш) | «Сармат» (Тужилів) | -:- | «Оболонь-Підгірки» (Калуш) | ФК «Перекоси» (Перекоси) | -:- | «Хвиля» (Середній Бабин) | «Таркетт-Вінісін» (Калуш) | -:- | «Леосіті Інвест» (Калуш) |
| 15 тур | | «Таркетт-Вінісін» (Калуш) | -:- | «Дністер-плюс» (Калуш) | «Леосіті Інвест» (Калуш) | -:- | ФК «Перекоси» (Перекоси) | «Хвиля» (Середній Бабин) | -:- | «Сармат» (Тужилів) | «Оболонь-Підгірки» (Калуш) | -:- | «Будівельник-2» (Калуш) | ФК «Загір'я» (Калуш) | -:- | ФК «Гуменів» (Гуменів) | «Штурм» (Сівка-Калуська) | -:- | ФК «Калуш-U17» (Калуш) | «Чайка» (Перевозець) | -:- | ФК «Довгий Войнилів» |
| 16 тур | | «Дністер-плюс» (Калуш) | -:- | «Чайка» (Перевозець) | ФК «Довгий Войнилів» | -:- | «Штурм» (Сівка-Калуська) | ФК «Калуш-U17» (Калуш) | -:- | ФК «Загір'я» (Калуш) | ФК «Гуменів» (Гуменів) | -:- | «Оболонь-Підгірки» (Калуш) | «Будівельник-2» (Калуш) | -:- | «Хвиля» (Середній Бабин) | «Сармат» (Тужилів) | -:- | «Леосіті Інвест» (Калуш) | ФК «Перекоси» (Перекоси) | -:- | «Таркетт-Вінісін» (Калуш) |
| 17 тур | | ФК «Перекоси» (Перекоси) | -:- | «Дністер-плюс» (Калуш) | «Таркетт-Вінісін» (Калуш) | -:- | «Сармат» (Тужилів) | «Леосіті Інвест» (Калуш) | -:- | «Будівельник-2» (Калуш) | «Хвиля» (Середній Бабин) | -:- | ФК «Гуменів» (Гуменів) | «Оболонь-Підгірки» (Калуш) | -:- | ФК «Калуш-U17» (Калуш) | ФК «Загір'я» (Калуш) | -:- | ФК «Довгий Войнилів» | «Штурм» (Сівка-Калуська) | -:- | «Чайка» (Перевозець) |
| 18 тур | | «Дністер-плюс» (Калуш) | -:- | «Штурм» (Сівка-Калуська) | «Чайка» (Перевозець) | -:- | ФК «Загір'я» (Калуш) | ФК «Довгий Войнилів» | -:- | «Оболонь-Підгірки» (Калуш) | ФК «Калуш-U17» (Калуш) | -:- | «Хвиля» (Середній Бабин) | ФК «Гуменів» (Гуменів) | -:- | «Леосіті Інвест» (Калуш) | «Будівельник-2» (Калуш) | -:- | «Таркетт-Вінісін» (Калуш) | «Сармат» (Тужилів) | -:- | ФК «Перекоси» (Перекоси) |
| 19 тур | | «Сармат» (Тужилів) | -:- | «Дністер-плюс» (Калуш) | ФК «Перекоси» (Перекоси) | -:- | «Будівельник-2» (Калуш) | «Таркетт-Вінісін» (Калуш) | -:- | ФК «Гуменів» (Гуменів) | «Леосіті Інвест» (Калуш) | -:- | ФК «Калуш-U17» (Калуш) | «Хвиля» (Середній Бабин) | -:- | ФК «Довгий Войнилів» | «Оболонь-Підгірки» (Калуш) | -:- | «Чайка» (Перевозець) | ФК «Загір'я» (Калуш) | -:- | «Штурм» (Сівка-Калуська) |
| 20 тур | | «Дністер-плюс» (Калуш) | -:- | ФК «Загір'я» (Калуш) | «Штурм» (Сівка-Калуська) | -:- | «Оболонь-Підгірки» (Калуш) | «Чайка» (Перевозець) | -:- | «Хвиля» (Середній Бабин) | ФК «Довгий Войнилів» | -:- | «Леосіті Інвест» (Калуш) | ФК «Калуш-U17» (Калуш) | -:- | «Таркетт-Вінісін» (Калуш) | ФК «Гуменів» (Гуменів) | -:- | ФК «Перекоси» (Перекоси) | «Будівельник-2» (Калуш) | -:- | «Сармат» (Тужилів) |
| 21 тур | | «Будівельник-2» (Калуш) | -:- | «Дністер-плюс» (Калуш) | «Сармат» (Тужилів) | -:- | ФК «Гуменів» (Гуменів) | ФК «Перекоси» (Перекоси) | -:- | ФК «Калуш-U17» (Калуш) | «Таркетт-Вінісін» (Калуш) | -:- | ФК «Довгий Войнилів» | «Леосіті Інвест» (Калуш) | -:- | «Чайка» (Перевозець) | «Хвиля» (Середній Бабин) | -:- | «Штурм» (Сівка-Калуська) | «Оболонь-Підгірки» (Калуш) | -:- | ФК «Загір'я» (Калуш) |
| 22 тур | | «Дністер-плюс» (Калуш) | -:- | «Оболонь-Підгірки» (Калуш) | ФК «Загір'я» (Калуш) | -:- | «Хвиля» (Середній Бабин) | «Штурм» (Сівка-Калуська) | -:- | «Леосіті Інвест» (Калуш) | «Чайка» (Перевозець) | -:- | «Таркетт-Вінісін» (Калуш) | ФК «Довгий Войнилів» | -:- | ФК «Перекоси» (Перекоси) | ФК «Калуш-U17» (Калуш) | -:- | «Сармат» (Тужилів) | ФК «Гуменів» (Гуменів) | -:- | «Будівельник-2» (Калуш) |
| 23 тур | | ФК «Гуменів» (Гуменів) | -:- | «Дністер-плюс» (Калуш) | «Будівельник-2» (Калуш) | -:- | ФК «Калуш-U17» (Калуш) | «Сармат» (Тужилів) | -:- | ФК «Довгий Войнилів» | ФК «Перекоси» (Перекоси) | -:- | «Чайка» (Перевозець) | «Таркетт-Вінісін» (Калуш) | -:- | «Штурм» (Сівка-Калуська) | «Леосіті Інвест» (Калуш) | -:- | ФК «Загір'я» (Калуш) | «Хвиля» (Середній Бабин) | -:- | «Оболонь-Підгірки» (Калуш) |
| 24 тур | | «Дністер-плюс» (Калуш) | -:- | «Хвиля» (Середній Бабин) | «Оболонь-Підгірки» (Калуш) | -:- | «Леосіті Інвест» (Калуш) | ФК «Загір'я» (Калуш) | -:- | «Таркетт-Вінісін» (Калуш) | «Штурм» (Сівка-Калуська) | -:- | ФК «Перекоси» (Перекоси) | «Чайка» (Перевозець) | -:- | «Сармат» (Тужилів) | ФК «Довгий Войнилів» | -:- | «Будівельник-2» (Калуш) | ФК «Калуш-U17» (Калуш) | -:- | ФК «Гуменів» (Гуменів) |
| 25 тур | | ФК «Калуш-U17» (Калуш) | -:- | «Дністер-плюс» (Калуш) | ФК «Гуменів» (Гуменів) | -:- | ФК «Довгий Войнилів» | «Будівельник-2» (Калуш) | -:- | «Чайка» (Перевозець) | «Сармат» (Тужилів) | -:- | «Штурм» (Сівка-Калуська) | ФК «Перекоси» (Перекоси) | -:- | ФК «Загір'я» (Калуш) | «Таркетт-Вінісін» (Калуш) | -:- | «Оболонь-Підгірки» (Калуш) | «Леосіті Інвест» (Калуш) | -:- | «Хвиля» (Середній Бабин) |
| 26 тур | | «Дністер-плюс» (Калуш) | | «Леосіті Інвест» (Калуш) | «Хвиля» (Середній Бабин) | | «Таркетт-Вінісін» (Калуш) | «Оболонь-Підгірки» (Калуш) | | ФК «Перекоси» (Перекоси) | ФК «Загір'я» (Калуш) | | «Сармат» (Тужилів) | «Штурм» (Сівка-Калуська) | | «Будівельник-2» (Калуш) | «Чайка» (Перевозець) | | ФК «Гуменів» (Гуменів) | ФК «Довгий Войнилів» | | ФК «Калуш-U17» (Калуш) |
|
Категорія: Районні новини |
Переглядів: 481 |
Додав: Admin
|
| |
| | |
|
|