МЕНЮ

КАТЕГОРІЇ
Новини команди [89]
Районні новини [52]
Інші новини [12]

SPORT.IF.UA

ЧАТ

КАЛЕНДАР НОВИН
«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

СТАТИСТИКА

Головна » 2018 » Січень » 23 » Розклад матчів на 27-28 січня
11:05
Розклад матчів на 27-28 січня
27-28 січня відбудуться матчі 15-16 турів другої ліги Відкритого чемпіонату м. Калуш з футзалу сезону 2017/2018 років.

РОЗКЛАД МАТЧІВ:

Субота, 27 січня
ТРЕТЯ ЛІГА (9-й тур)
10.00. ФК «Довжка-Бринь» – «Оболонь-Підгірки-2» 
10.35. «Січових Стрільців» – «Рятувальник ДПРЧ-24»

ДРУГА ЛІГА (15-й тур)
11.20. «Таркетт-Вінісін» – «Дністер-плюс» 
11.55. «Леосіті Інвест» – ФК «Перекоси» 
12.30. «Хвиля» – «Сармат» 
13.05. «Оболонь-Підгірки» – «Будівельник-2» 
13.40. ФК «Загір'я» – ФК «Гуменів» 
14.15. «Штурм» – ФК «Калуш-U17» 
14.50. «Чайка» – ФК «Довгий Войнилів»

ПЕРША ЛІГА (15-й тур)
15.40. ФК «Брошнів» – «Карпати» 
16.15. ФК «Підгірки» – «Посьолок» 
16.50. «Будівельник» – «Дніпро-М» 
17.25. «Роланд» – «Євробуд» 
18.00. «Мікстон» – ФК «Тужилів» 
18.35. «Сокіл-2» – «Сокіл»

Дискваліфікації:
1. П'ясецький Іван («Штурм»)
2. Коновіцький Олег («Оболонь-Підгірки»)
3. Бабак Василь (ФК «Підгірки»)
4. Дранчук Роман (ФК «Брошнів»)

Зміна форми (ГОСТІ): «Оболонь-Підгірки-2», «Будівельник-2», «Сокіл»

(Крашенінніков В., Золотняк П., Савка В.)(Савка В., Золотняк П., Крашенінніков В.)(Вангела О., Савка С., Пихней І.)(Пихней І., Вангела О., Савка С.)(Климишин М., Савка С., Пихней І.)(Вангела О., Золотняк П., Гузоватий І.)(Климишин М., Гузоватий І., Золотняк П.)(Гузоватий І., Золотняк П., Климишин М.)(Золотняк П., Климишин М., Гузоватий І.)(Добрянський Я., Савка В., Гузоватий І.)(Крашенінніков В., Гузоватий В., Савка В.)(Крашенінніков В., Гузоватий В., Добрянський Я.)

Неділя, 28 січня
ТРЕТЯ ЛІГА (10-й тур)
09.30. ФК «Калуш-U16» – ФК «Негівці» 
10.05. «Рятувальник ДПРЧ-24» – «Меш-Інвест» 
10.40. «Оболонь-Підгірки-2» – «Січових Стрільців» 
11.15. «Галсільліс» – ФК «Довжка-Бринь»

ДРУГА ЛІГА (16-й тур)
11.50. «Дністер-плюс» – «Чайка» 
12.25. ФК «Довгий Войнилів» – «Штурм» 
13.00. ФК «Калуш-U17» – ФК «Загір'я» 
13.35. ФК «Гуменів» – «Оболонь-Підгірки» 
14.10. «Будівельник-2» – «Хвиля» 
14.45. «Сармат» – «Леосіті Інвест» 
15.20. ФК «Перекоси» – «Таркетт-Вінісін»

ПЕРША ЛІГА (16-й тур)
16.00. «Сокіл» – «Мікстон» 
16.35. ФК «Тужилів» – «Роланд» 
17.10. «Євробуд» – «Будівельник» 
17.45. «Дніпро-М» – ФК «Підгірки» 
18.20. «Посьолок» – ФК «Брошнів» 
18.55. «Карпати» – «Стара Гарда»

Дискваліфікації:
1. 
2. 
3.

Зміна форми (ГОСТІ): ФК «Негівці», «Оболонь-Підгірки», ФК «Підгірки»

Категорія: Районні новини | Переглядів: 11 | Додав: Admin
ТАБЛО
ФУТЗАЛ
Наступний матч
15 тур
27.01.2018 11.55  

_:_
"Леосіті Інвест"   "Перекоси"
Попередній матч
14 тур
21.01.2018 14.45  

3:1
"Перекоси"   "Хвиля"

ФОРМА ВХОДУ

Валюта
Перекоси сайт Калуш футзал фк Перемога чемпіонат футбол Тріумф Володимирівці Монастирець Спаринг спорт турнір кубок район регламент анонс Будучність Сокіл команд склади Тризуб ФСК Студінка штурм Юність Станькова Рух Фортуна Гуменів регіонів ретро нива Войнилів 2:1

ПОШУК

ДРУЗІ САЙТУ


НАШ БАНЕР

Код нашого банера

АРХІВ