12131415161718
19202122232425
262728293031

СТАТИСТИКА

Головна » 2016 » Грудень » 27 » Бронзові нагороди на Кубку пам'яті З. Полійовського
20:42
Бронзові нагороди на Кубку пам'яті З. Полійовського
У суботу 24 грудня відбувся футзальний турнір, присвячений пам'яті колишнього гравця калуських команд «Будівельник» і «Хімік», тренера юнацьких складів "Хіміка", хотінського «Колоса» і верхнянської "Юності", уродженця села Томашівці Зіновія Полійовського.

Змагання проводились у манежі спортшколи (біля ЗОШ №1 м. Калуша). У турнірі взяли участь шість команд, які були поділені на дві групи. Переможцем Кубку стала команда Підгірок-1, яка у фіналі у серії післяматчевих пенальті перемогла команду Томашівець, а третє місце посіла команда з села Перекоси.

Валюта
Перекоси сайт Калуш футзал фк Перемога чемпіонат футбол Тріумф Володимирівці Монастирець Спаринг спорт турнір кубок район регламент анонс Будучність Сокіл команд склади Тризуб ФСК Студінка штурм Юність Станькова Рух Фортуна Гуменів регіонів ретро нива Войнилів 2:1