МЕНЮ

КАТЕГОРІЇ
Новини команди [81]
Районні новини [46]
Інші новини [10]

SPORT.IF.UA

ЧАТ

КАЛЕНДАР НОВИН
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

СТАТИСТИКА

1/16 кубку 15.05.2016

"Підмихайля" - "Студінка" 4:3 (пен.4:3)
"Войнилів" - "Підгірки" 3:2
"Збора" - "Рух" (Вістова) 0:3
"Боднарів" - "Тризуб" (Старий Угринів) 1:2
"Бабин-Зарічний "Чайка" (Перевозець) 0:2
"Кропивник" - "Чорний ліс" (Грабівка) 5:3
"Томашівці" - "Копанки" 0:3
"Юність" (Верхня) - "Тріумф" (Довгий Войнилів) 4:1
"Хвиля" (Середній Бабин) - "Перекоси" 0:2
"Довжка" - "Тужилів" 0:6
"Довпотів"- "Гуменів" 0:3
"Пійло" - "Штурм" (Сівка Калуська) 0:2
"Новиця" - "Фортуна" (Негівці) 0:0 (пен. 4:3)

Команди сіл Станькова, Довге Калуське і Голинь почнуть змагання на етапі 1/8 Кубку.

1/8 кубку 05.06.2016

"Кропивник" - "Станькова" 0:5 
"Войнилів" - "Рух" (Вістова) 3:0
"Гуменів" - "Штурм" (Сівка Калуська) 2:2 (пен. 5:3)
"Копанки" - "Тризуб" (Старий Угринів) 1:3
"Новиця" "Сокіл" (Голинь) 1:3
"Перекоси" - "Чайка" (Перевозець) 2:0
"Юність" (Верхня) - "Тужилів" 1:2
"Підмихайля" - "Будучність" (Довге Калуське) 2:2 (пен. 4:5)

1/4 кубку перша гра 28.06.2016

"Перекоси" - "Будучність" (Довге Калуське) 0:0 
"Гуменів" - "Сокіл" (Голинь) 1:0
"Тризуб" (Старий Угринів) - "Войнилів" 1:1
"Станькова" - "Тужилів" 2:0

1/4 кубку матч-відповідь 07.07.2016

"Будучність" (Довге Калуське) - "Перекоси" 2:0 
"Сокіл" (Голинь) - "Гуменів" 3:0
"Войнилів" - "Тризуб" (Старий Угринів) 2:1
"Тужилів"  - "Станькова" 2:3

1/2 кубку перша гра 19.08.2016

"Сокіл" (Голинь) - "Войнилів" 4:0 
"Станькова" - "Будучність" (Довге Калуське) 2:1

1/2 кубку матч-відповідь 24.08.2016

"Будучність" (Довге Калуське) - "Станькова" _:_ 
"Войнилів" - "Сокіл" (Голинь)  _:_



ТАБЛО
ФУТБОЛ
Наступний матч
5 тур
Суддя: Золотняк П.
28.05.2017 17.30  

_:_
"Будучність"   "Перекоси"
Попередній матч
1/4/
Суддя:Гузоватий В.
25.05.2017 17.00  

4:1
"Перекоси"   "Збора"

Чемпіонат району
Команда І О
1. Сокіл 4 12
2. Д.Войнилів 4 10
3. Студінка 4 10
4. Підгірки 4 7
5. Негівці 4 7
6. Перекоси 4 6
7. Довге-К 4 4
8. Гуменів 4 4
9. С.Угринів 4 3
10. Штурм С-К 4 3
11. Перевозець 4 2
12. Станькова 4 0

ФОРМА ВХОДУ

Валюта
Перекоси сайт Калуш футзал фк Перемога чемпіонат футбол Тріумф Володимирівці Монастирець Спаринг спорт турнір кубок район регламент анонс Будучність Сокіл команд склади Тризуб ФСК Студінка штурм Юність Станькова Рух Фортуна Гуменів регіонів ретро нива Войнилів 2:1

ПОШУК

ДРУЗІ САЙТУ


НАШ БАНЕР

Код нашого банера

АРХІВ