МЕНЮ

КАТЕГОРІЇ
Новини команди [88]
Районні новини [50]
Інші новини [12]

SPORT.IF.UA

ЧАТ

КАЛЕНДАР НОВИН
«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

СТАТИСТИКА

1/16 кубку 15.05.2016

"Підмихайля" - "Студінка" 4:3 (пен.4:3)
"Войнилів" - "Підгірки" 3:2
"Збора" - "Рух" (Вістова) 0:3
"Боднарів" - "Тризуб" (Старий Угринів) 1:2
"Бабин-Зарічний "Чайка" (Перевозець) 0:2
"Кропивник" - "Чорний ліс" (Грабівка) 5:3
"Томашівці" - "Копанки" 0:3
"Юність" (Верхня) - "Тріумф" (Довгий Войнилів) 4:1
"Хвиля" (Середній Бабин) - "Перекоси" 0:2
"Довжка" - "Тужилів" 0:6
"Довпотів"- "Гуменів" 0:3
"Пійло" - "Штурм" (Сівка Калуська) 0:2
"Новиця" - "Фортуна" (Негівці) 0:0 (пен. 4:3)

Команди сіл Станькова, Довге Калуське і Голинь почнуть змагання на етапі 1/8 Кубку.

1/8 кубку 05.06.2016

"Кропивник" - "Станькова" 0:5 
"Войнилів" - "Рух" (Вістова) 3:0
"Гуменів" - "Штурм" (Сівка Калуська) 2:2 (пен. 5:3)
"Копанки" - "Тризуб" (Старий Угринів) 1:3
"Новиця" "Сокіл" (Голинь) 1:3
"Перекоси" - "Чайка" (Перевозець) 2:0
"Юність" (Верхня) - "Тужилів" 1:2
"Підмихайля" - "Будучність" (Довге Калуське) 2:2 (пен. 4:5)

1/4 кубку перша гра 28.06.2016

"Перекоси" - "Будучність" (Довге Калуське) 0:0 
"Гуменів" - "Сокіл" (Голинь) 1:0
"Тризуб" (Старий Угринів) - "Войнилів" 1:1
"Станькова" - "Тужилів" 2:0

1/4 кубку матч-відповідь 07.07.2016

"Будучність" (Довге Калуське) - "Перекоси" 2:0 
"Сокіл" (Голинь) - "Гуменів" 3:0
"Войнилів" - "Тризуб" (Старий Угринів) 2:1
"Тужилів"  - "Станькова" 2:3

1/2 кубку перша гра 19.08.2016

"Сокіл" (Голинь) - "Войнилів" 4:0 
"Станькова" - "Будучність" (Довге Калуське) 2:1

1/2 кубку матч-відповідь 24.08.2016

"Будучність" (Довге Калуське) - "Станькова" _:_ 
"Войнилів" - "Сокіл" (Голинь)  _:_



ТАБЛО
ФУТЗАЛ
Наступний матч
14 тур
21.01.2018 00.00  

_:_
"Перекоси"   "Хвиля"
Попередній матч
13 тур
14.01.2018 12.30  

2:3
"Перекоси"   "Оболонь-Підгірки"

ФОРМА ВХОДУ

Валюта
Перекоси сайт Калуш футзал фк Перемога чемпіонат футбол Тріумф Володимирівці Монастирець Спаринг спорт турнір кубок район регламент анонс Будучність Сокіл команд склади Тризуб ФСК Студінка штурм Юність Станькова Рух Фортуна Гуменів регіонів ретро нива Войнилів 2:1

ПОШУК

ДРУЗІ САЙТУ


НАШ БАНЕР

Код нашого банера

АРХІВ