МЕНЮ |
|
|
КАТЕГОРІЇ |
|
|
SPORT.IF.UA |
|
|
ЧАТ |
|
|
КАЛЕНДАР НОВИН |
|
|
СТАТИСТИКА |
|
|
|
| | |
| Головна » 2014 » Березень » 28 » «Перекоси»: перемога до початку матчу
11:08 «Перекоси»: перемога до початку матчу |
В суботу, 29 березня, в спортивному залі ДЮСШ «Сокіл» відбудуться заключні матчі Відкритого чемпіонату м. Калуша з футзалу сезону-2013/2014 р.р.
Відзначимо, що «Перекоси» завтра не гратимуть: зарахована технічна перемога над «Кристалом». Як повідомляє офіційний сайт ФК «Калуш» останній тур визначить, чи зможе втримати першу сходинку в турнірі команд другої ліги одноосібний лідер – калуська «Флора», і хто з претендентів – «Карпати», ФК «Тужилів», «Євробуд» чи ФК «Підмихайля» – потрапить до трійки призерів. Тільки розширене засідання організаторів змагань дало остаточну відповідь про розподіл призових міць в групі сильніших. Питання до "легітимності" володарів бронзових нагород виникли після результату матчу останнього 22-го туру ФК «I&K» – «Будівельник», який завершився з рахунком 1:10 і забезпечив останній команді необхідну перевагу в різниці забитих і пропущених м'ячів над голинським «Соколом». Оргкомітет визнав, що цей результат не дозволив об'єктивно визначити третього призера чемпіонату, а в особистих зустрічах «Будівельника» і «Сокола» виявляється абсолютна рівність – конкуренти обмінялись перемогами з різницею м'ячів 5:5. Тому було прийнято рішення нагородити бронзовими нагородами обидві команди.
РОЗКЛАД МАТЧІВ СУБОТИ: 9.00-9.30 ФК «Голинь» (Голинь) – «Дністер» (Калуш) 9.35-10.05 «Чайка» (Перевозець) – «Тріумф» (Копанки) 10.10-10.40 ФК «Підмихайля» (Підмихайля) – ФК «Вістова» (Вістова) 10.50-11.20 «Посьолок» (Калуш) – «УТОГ-Іскра» 11.25-11.55 ФК «Стройбаза-Ягідка» (Калуш) – «Євробуд» (Калуш) 12.00-12.30 «Червона Валіза» (Калуш) – ФК «Бескид» (Копанки) 12.35-13.05 «Синтра» (Калуш) – ФК «Кондрат» (Калуш) ТЕХНІЧНА ПЕРЕРВА 14.05-14.35 ФК «Тужилів» (Тужилів) –ДЮСШ (Калуш) 14.40-15.10 ФК «ДК» (Калуш) – ФК «Пійло» (Пійло) 15.15-15.45 «Флора» (Калуш) – «Карпати» (Калуш)
Суддівські призначення: 9.00-11.20 Золотняк Петро, Гузоватий Іван 12.00-13.00 Юрчишин Василь, Воконоголь Сергій
16.00 Нагородження команд-призерів першої і другої ліги
|
Категорія: Новини команди |
Переглядів: 525 |
Додав: Admin
|
| |
| | |
|
|