Головна » 2015 » Червень » 15 » Друга нічия поспіль
"Перекоси" - "Будучність"   1:1 (1:1) (?'45, Побігун Іван '90)

Суддя: Височан Тарас.

Склад ФК "Перекоси": Петрів Михайло, Кухар Микола, Марчук Микола, Вількович Ігор, Сорока Степан, Сорока Тарас, Сондей Василь, Кобута Микола, Атаманчук Юрій, Побігун Іван, Винник Ярослав, Кобута Роман.

Склад ФК "Будучність":  Кулинин Василь, Хомин Юрій, Марчук Андрій, Ковалевський Ігор,  Ковальчук Ігор, Дмитрів Іван, Рисей Андрій, Костів Микола, Гладенький Андрій, Свирид Ігор.

Цієї неділі (07.06) відбувся матч між командами ФК Перекоси та ФК "Будучність", із перших хвилин почалася нелегка бородьба для двох команд. Гості були рішуче налаштовані на виграш, але їм не вдавалося реалізовувати моменти. На кінці першого тайму все ж таки їм вдалося. Рахунок 0:1. Після 15-ти хвилинної перерви, господарі із всіх сил пробували зрівняти рахунок. Цілий другий тайм господарі сиділи на воротах гостів, але забити круглого у сітку воріт.Суддя показує 4 хвилини додаткового часу. Перекоси із всіх сил зібралися і на 3 хвилині всеж таки закотили круглого у сітку. Рахунок 1:1.
Після цього матчу Перекоси у турнірні таблиці опускаються на 11 місце. Нагадаємо Вам на наступну неділю Перекоси зіграють із "Рухом" (Вістова).

Валюта
Перекоси сайт Калуш футзал фк Перемога чемпіонат футбол Тріумф Володимирівці Монастирець Спаринг спорт турнір кубок район регламент анонс Будучність Сокіл команд склади Тризуб ФСК Студінка штурм Юність Станькова Рух Фортуна Гуменів регіонів ретро нива Войнилів 2:1