МЕНЮ

КАТЕГОРІЇ
Новини команди [81]
Районні новини [46]
Інші новини [10]

SPORT.IF.UA

ЧАТ

КАЛЕНДАР НОВИН
«  Березень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

СТАТИСТИКА

Головна » 2016 » Березень » 11 » Перший тур пропускаємо
15:15
Перший тур пропускаємо

Як було повідомлено раніше, цієї суботи 12 березня стартує Чемпіонат Калуського району з міні-футболу 2016. У зв'язку із збільшенням кількості команд до 20 змінено формат змагань, а саме: анонсовані групи було поділено.  

Таким чином, сформовано такі групи:

  • Група А: Студінка, Войнилів,  Новиця,  Боднарів-2, Перевозець;
  • Група Б: Вістова, Старий Угринів,  Боднарів-1, Бабин Зарічний, Бабин Середній;
  • Група В: Гуменів, Кропивник, Станькова, Сівка Калуська, Мостище;
  • Група Г: Перекоси, Томашівці,  Копанки,  Підгірки, Верхня.

Матчі груп А,Б проходимуть у Боднарові, а груп В, Г - у Калуші (біля ЗОШ №5). Тривалість матчу - 2 тайми по 20 хвилин.

На Виконкомі ФФКР було погоджено внесок на участь команди у турнірі у розмірі 500 грн., який потрібно внести до початку 1 матчу.

Наводимо змінений календар перших турів. 

 

12 березня, субота

1 тур  (Боднарів)1 тур (Калуш)
11:30 Войнилів - Перевозець (група А)12:00 Копанки - Підгірки (група Г)
12:15 Боднарів-1 - Бабин Зарічний (група Б)12:45 Кропивник - Мостище  (група B)
13:00 Старий Угринів - Середній Бабин (група Б)13:30 Томашівці - Верхня (група Г)
13:45 Новиця - Боднарів-2 (група А)14:15 Станькова - Сівка Калуська (група В)

 

13 березня, неділя

2 тур (Боднарів)2 тур (Калуш)
11:30 Студінка - Войнилів (група А)14:00 Мостище - Станькова (група В)
12:15 Середній Бабин - Боднарів-1 (група Б)
14:45 Перекоси- Томашівці (група Г)
13:00 Перевозець - Новиця (група А)
15:30 Гуменів- Кропивник (група В)
13:45 Вістова - Старий Угринів (група Б)
16:15 Верхня - Копанки (група Г)

 

Категорія: Новини команди | Переглядів: 159 | Додав: Admin
ТАБЛО
ФУТБОЛ
Наступний матч
5 тур
Суддя: Золотняк П.
28.05.2017 17.30  

_:_
"Будучність"   "Перекоси"
Попередній матч
1/4/
Суддя:Гузоватий В.
25.05.2017 17.00  

4:1
"Перекоси"   "Збора"

Чемпіонат району
Команда І О
1. Сокіл 4 12
2. Д.Войнилів 4 10
3. Студінка 4 10
4. Підгірки 4 7
5. Негівці 4 7
6. Перекоси 4 6
7. Довге-К 4 4
8. Гуменів 4 4
9. С.Угринів 4 3
10. Штурм С-К 4 3
11. Перевозець 4 2
12. Станькова 4 0

ФОРМА ВХОДУ

Валюта
Перекоси сайт Калуш футзал фк Перемога чемпіонат футбол Тріумф Володимирівці Монастирець Спаринг спорт турнір кубок район регламент анонс Будучність Сокіл команд склади Тризуб ФСК Студінка штурм Юність Станькова Рух Фортуна Гуменів регіонів ретро нива Войнилів 2:1

ПОШУК

ДРУЗІ САЙТУ


НАШ БАНЕР

Код нашого банера

АРХІВ