МЕНЮ

КАТЕГОРІЇ
Новини команди [88]
Районні новини [50]
Інші новини [12]

SPORT.IF.UA

ЧАТ

КАЛЕНДАР НОВИН
«  Квітень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

СТАТИСТИКА

Головна » 2016 » Квітень » 15 » Сформовані матчі календаря 1 ліги.
18:24
Сформовані матчі календаря 1 ліги.

Сформовані матчі календаря чемпіонату Калуського району у 1 лізі сезону 2016.







1 тур
Чайка (Перевозець)  - Станькова
Рух (Вістова) - Тужилів
Будучність (Довге-Калуське) - Тріумф (Довгий Войнилів)
Студінка - Перекоси
Сокіл (Голинь) - Гуменів
Штурм (Сівка-Калуська) - ФСК Тризуб (Старий Угринів)


2 тур
Тужилів - Чайка (Перевозець)
Станькова - Будучність (Довге-Калуське)
Перекоси - Рух (Вістова)
Тріумф (Довгий Войнилів) - Сокіл (Голинь)
ФСК Тризуб (Старий Угринів) - Студінка
Гуменів - Штурм (Сівка-Калуська)


3 тур
Чайка (Перевозець) - Будучність (Довге-Калуське)
Тужилів – Перекоси
Сокіл (Голинь)– Станькова
Рух (Вістова) – ФСК Тризуб (Старий Угринів)
Штурм (Сівка-Калуська) – Тріумф (Довгий Войнилів)
Студінка – Гуменів

4 тур
Перекоси – Чайка (Перевозець)
Будучність (Довге Калуське) – Сокіл (Голинь)
ФСК Тризуб (Старий Угринів) – Тужилів
Станькова – Штурм (Сівка Калуська)
Гуменів – Рух (Вістова)
Тріумф (Довгий Войнилів)–Студінка
 
5 тур
Чайка (Перевозець) Сокіл (Голинь)
Перекоси - Тризуб (Старий Угринів)
Штурм (Сівка-Калуська) - Будучність (Довге Калуське)
Тужилів – Гуменів
Студінка Станькова
Рух (Вістова) – Тріумф (Довгий Войнилів)
 
6 тур
Тризуб (Старий Угринів) - Чайка (Перевозець)
СОКІЛ (ГОЛИНЬ)- Штурм (Сівка-Калуська)
Гуменів – Перекоси
Будучність (Довге Калуське) - Студінка
Тріумф (Довгий Войнилів)– Тужилів
Станькова – Рух (Вістова)
 
7 тур
Чайка (Перевозець)- Штурм (Сівка-Калуська)
Тризуб (Старий Угринів) - Гуменів
Студінка – Сокіл (Голинь)
Перекоси – Тріумф (Довгий Войнилів)
Рух (Вістова) - Будучність (Довге Калуське)
Тужилів – Станькова
 
8 тур
Гуменів – Чайка (Перевозець)
Штурм (Сівка-Калуська) – Студінка
Тріумф (Довгий Войнилів) - Тризуб (Старий Угринів)
Сокіл (Голинь) - Рух (Вістова)
Станькова – Перекоси
Будучність (Довге Калуське) - Тужилів
 
9 тур
Чайка (Перевозець)– Студінка
Гуменів – Тріумф (Довгий Войнилів)
Рух (Вістова) – Штурм (Сівка-Калуська)
Тризуб (Старий Угринів) - Cтанькова
Тужилів - Сокіл (Голинь)
Перекоси - Будучність (Довге Калуське)
 
10 тур
Тріумф (Довгий Войнилів) - Чайка (Перевозець)
Студінка – Рух (Вістова)
Станькова – Гуменів
Штурм (Сівка-Калуська) – Тужилів
Будучність (Довге Калуське) -Тризуб (Старий Угринів)
Сокіл (Голинь) - Перекоси
 
11 тур
Чайка (Перевозець) – Рух (Вістова)
Тріумф (Довгий Войнилів) - Станькова
Тужилів – Студінка
Гуменів - Будучність (Довге Калуське)
Перекоси - Штурм (Сівка-Калуська)
Тризуб (Старий Угринів) - Сокіл (Голинь)

Категорія: Районні новини | Переглядів: 232 | Додав: skype18
ТАБЛО
ФУТЗАЛ
Наступний матч
14 тур
21.01.2018 00.00  

_:_
"Перекоси"   "Хвиля"
Попередній матч
13 тур
14.01.2018 12.30  

2:3
"Перекоси"   "Оболонь-Підгірки"

ФОРМА ВХОДУ

Валюта
Перекоси сайт Калуш футзал фк Перемога чемпіонат футбол Тріумф Володимирівці Монастирець Спаринг спорт турнір кубок район регламент анонс Будучність Сокіл команд склади Тризуб ФСК Студінка штурм Юність Станькова Рух Фортуна Гуменів регіонів ретро нива Войнилів 2:1

ПОШУК

ДРУЗІ САЙТУ


НАШ БАНЕР

Код нашого банера

АРХІВ