МЕНЮ

КАТЕГОРІЇ
Новини команди [89]
Районні новини [52]
Інші новини [12]

SPORT.IF.UA

ЧАТ

КАЛЕНДАР НОВИН
«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

СТАТИСТИКА

Головна » 2018 » Січень » 8 » Розклад матчів на 13-14 січня
22:38
Розклад матчів на 13-14 січня


До уваги представників команд!
1. Жеребкування 1/4 фіналу Кубка пройде в неділю 14 січня о 15.30 в холі спорткомплексу ДЮСШ «Сокіл». Матчі цього етапу відбудуться 20.01 (субота) з 17.00 год.
2. З 01.01.2018 по 01.02.2018 діє другий трансферний період для команд-учасниць міських змагань з футзалу. Для оформлення дозаявок і переходів гравців слід оформити і подати Дозаявковий лист, бланк якого можна завантажити ТУТ.
3. Також нагадаємо, що згідно Регламенту, протягом сезону кожен футболіст може бути зареєстрований щонайбільше у трьох клубах (командах) і має право виступати в офіційних змаганнях з футзалу тільки за два клуби (команди).
РОЗКЛАД МАТЧІВ:

Субота, 13 січня
ТРЕТЯ ЛІГА (7-й тур)
9.00. «Рятувальник ДПРЧ-24» – «Оболонь-Підгірки-2» 
9.35. ФК «Калуш-U16» – ФК «Довжка-Бринь» 
10.10. ФК «Негівці» – «Січових Стрільців» 
10.45. «Меш-Інвест» – «Галсільліс»

ДРУГА ЛІГА (12-й тур)
11.20. «Дністер-плюс» – ФК «Калуш-U17» 
11.55. ФК «Довгий Войнилів» – ФК «Гуменів» 
12.30. «Чайка» – «Будівельник-2» 
13.05. «Штурм» – «Сармат» 
13.40. ФК «Загір'я» – ФК «Перекоси» 
14.15. «Оболонь-Підгірки» – «Таркетт-Вінісін» 
14.50. «Хвиля» – «Леосіті Інвест»

ПЕРША ЛІГА (12-й тур)
15.40. «Сокіл» – «Євробуд» 
16.15. «Сокіл-2» – «Дніпро-М» 
16.50. «Мікстон» – «Посьолок» 
17.25. «Роланд» – «Карпати» 
18.00. «Будівельник» – «Стара Гарда» 
18.35. ФК «Підгірки» – ФК «Брошнів»

(Вангела О., Савка С., Климишин М.)(Климишин М., Вангела О., Савка С.)(Климишин М., Савка С., Вангела О.)(Савка В., Золотняк П., Гузоватий В.)(Золотняк П., Савка В., Савка С.)(Гузоватий В., Гузоватий І., Савка В.)(Гузоватий В., Гузоватий І., Золотняк П.)(Савка В., Гузоватий В., Гузоватий І.)(Гузоватий В., Золотняк П., Гузоватий І.)(Савка В., Гузоватий І., Добрянський Я.)(Гузоватий В., Гузоватий І., Золотняк П.)(Добрянський Я., Савка В., Гузоватий В.)(Добрянський Я., Савка В., Золотняк П.)(Добрянський Я., Золотняк П., Савка В.)

Дискваліфікації:
1. Тимків Андрій (ФК «Гуменів»)
2. Багриновський Владислав («Таркетт-Вінісін»)
3.

Зміна форми (ГОСТІ): ФК «Калуш-U17», ФК «Перекоси»

Неділя, 14 січня
ТРЕТЯ ЛІГА (8-й тур)
9.00. ФК «Негівці» – «Меш-Інвест» 
9.35. ФК «Калуш-U16» – «Січових Стрільців» 
10.10. «Рятувальник ДПРЧ-24» – ФК «Довжка-Бринь» 
10.45. «Галсільліс» – «Оболонь-Підгірки-2»

ДРУГА ЛІГА (13-й тур)
11.20. «Леосіті Інвест» – «Дністер-плюс» 
11.55. «Таркетт-Вінісін» – «Хвиля» 
12.30. ФК «Перекоси» – «Оболонь-Підгірки» 
13.05. «Сармат» – ФК «Загір'я» 
13.40. «Будівельник-2» – «Штурм» 
14.15. ФК «Гуменів» – «Чайка» 
14.50. ФК «Калуш-U17» – ФК «Довгий Войнилів»

ПЕРША ЛІГА (13-й тур)
15.40. «Стара Гарда» – ФК «Підгірки» 
16.15. «Карпати» – «Будівельник» 
16.50. «Посьолок» – «Роланд» 
17.25. «Дніпро-М» – «Мікстон» 
18.00. «Євробуд» – «Сокіл-2» 
18.35. ФК «Тужилів» – «Сокіл»


http://ffk.kalush.net

Категорія: Районні новини | Переглядів: 14 | Додав: Admin
ТАБЛО
ФУТЗАЛ
Наступний матч
15 тур
27.01.2018 11.55  

_:_
"Леосіті Інвест"   "Перекоси"
Попередній матч
14 тур
21.01.2018 14.45  

3:1
"Перекоси"   "Хвиля"

ФОРМА ВХОДУ

Валюта
Перекоси сайт Калуш футзал фк Перемога чемпіонат футбол Тріумф Володимирівці Монастирець Спаринг спорт турнір кубок район регламент анонс Будучність Сокіл команд склади Тризуб ФСК Студінка штурм Юність Станькова Рух Фортуна Гуменів регіонів ретро нива Войнилів 2:1

ПОШУК

ДРУЗІ САЙТУ


НАШ БАНЕР

Код нашого банера

АРХІВ